Gwiazdy w Amari

Opinie Gwiazd

Kiedy wydawałam moją książkę „ Jesteś spokojem” , właścicielka sieci salonów masażu tajskiego Amari, rozdała moim czytelniczkom w prezencie wiele godzin tej niesamowitej przyjemności. I to był super piękny gest. Wycieczka do Azji bez opuszczania Polski! 🙏 Obecnie Amari wraca do pracy po przerwie i otwiera dwa nowe miejsca: jedno w Warszawskiej Promenadzie i jedno w Rzeszowie. Gdybym była w Polsce i potrzebowała wytchnienia i relaksu, na pewno wybrałabym się właśnie tam. Bo fajni ludzie, świetni tajscy fachowcy i na pewno pilnują higieny oraz bezpieczeńtwa. Znacie ten profil, nie reklamuję tu i nie wciskam niczego za kasę. Po prostu, tym razem, korzystając z moich zasięgów udzielam wsparcia, bo wiem, że miejsce jest godne polecenia. Byłam nie raz i wrócę na pewno!
Paulina Młynarska
Jeżeli chcecie polecieć w kosmos a niestety Elon Musk nie jest Waszym wujkiem nie przejmujcie się: jest takie miejsce nazywa się AMARI. Dziś przy jego pomocy a dokładnie przy pomocy masażu tajskiego przeniosłam się na dwie godzinny w inne światy: relaksu psychicznego, fizycznego, doznań aromatycznych i odprężających. Powiem więcej: nigdy wcześniej nie byłam na masażu tajskim! Jak to mogło się stać??!! W Amari wykonują go profesjonalni masażyści którzy jego sztuki uczyli się w renomowanych szkołach masażu w Tajlandii więc trafiłam fantastycznie! Dziękuje Amari i do zobaczenia.
Dorota Naruszewicz
Moje ukochane miejsce relaksu na mapie Warszawy. „My place of peace and happy”
Jeżeli chcecie na chwile kompletnie odciąć się od świata przyziemnego i jego zmartwień. To Amari jest miejscem dla was. Uwielbiam do Was przychodzić AmariSPa.
Patrycja Kazadi
Mój najlepszy masaż terapeutyczny w życiu – absolutnie! Czuje się naprawiona i zbalansowana wewnętrznie. Miejsce magiczne i najlepsze terapeutki. Absolutnie najlepsze Spa w jakim byłam na świecie nie tylko w Warszawie i Polsce. Wiedza i energia tego miejsca jest nie do opisania. Najlepsi!
Masaż terapeutyczny, który działa cuda a pięknie jak w bajce.
Natalia Siwiec
Melduje się z raju - AmariSpa Jestem jak nowo narodzona Oaza spokoju.
Miałam taki masaż ciała, że klękajcie narody - jutro będę lewitować. Czuje się tak cudowanie, że brak mi słów.
Kolejna wizyta podczas której masowała mnie Mistrzyni SA - chciałabym, żeby mnie zaadoptowała.
Teraz mogę żyć, narodziłam się na nowo.
Marzena Rogalska
Dla miłośników masażu który rozbija wszystkie napięcia, czasami boleśnie ale jakże skutecznie. Cudowne miejsce.
Serdecznie polecam.
Julia Kamińska
Jedno z moich ulubionych miejsc. Jest przepięknie, cudowne zapachy i najlepszy masaż tajski w Warszawie. Zrelaksowana, wyciszona cudownie czuje się po masażu – bardzo polecam to miejsce – AmariSpa.
Joanna Opozda
AmariSpa Tajski masaż – polecam Wam bardzo to miejsce -pierwsza klasa.
Patryk Pniewski
Po masażu w AmariSPa – po prostu narodziłam się na nowo i jestem przeszczęśliwa. To jest cudowne miejsce i bardzo, bardzo Wam polecam.
Natalia Kukulska
Dwie godziny w raju na masażu tajskim w AmariSPa. Wpadnijcie tu koniecznie.
Joanna Racewicz
Kochani chcę się z Wami podzielić swoim odkryciem - AmariTajski masaż. Po dwu godzinnym masażu stwierdzam - naprawdę niczego innego nie mogłam sobie dzisiaj lepszego zafundować. A więc i wam polecam. Drogie Panie, Drodzy Panowie to jest niesamowita rozkosz. W związku z tym sprawdźcie sobie przyjemność. Amari Tajski masaż. Do zobaczenia.
Paulina Drażba
Kochani, pierwszy raz spróbowałam masażu tajskiego i musze wszystkim powiedzieć którzy mieszkają w Katowicach i okolicach, że nie wiecie jakie skarby się tutaj kryją. Zostałam wymasowane do szpiku kości.
Spróbujcie koniecznie.
Maria Niklińska
Stwierdziłam, że też należy mi się coś od życia . Dziękuję za cedowany tajski masaż.
Macademian Girl
Po 2,5 godzinnym super masażu w salonie AmariSpa czuje się jak nowonarodzona.
Polecam serdecznie.
Helena Deeds

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!REZERWACJA ONLINE
Top