Opinie

Opinie naszych Klientów

Potwierdzeniem umiejętności naszych masażystów i profesjonalnego podejścia do każdego klienta są opinie tych, którzy zdecydowali się oddać w nasze ręce, korzystając z usług masażu tajskiego.

Satysfakcja i zadowolenie naszych klientów stanowią motywację do dalszego doskonalenia oraz największym wynagrodzeniem naszych starań i ciężkiej pracy, jaką masażyści wkładają w każdy zabieg przeprowadzany w salonie Amari.


Marta


Masaż w wykonaniu Emi to najlepszy masaż na świecie, bo jest dokładny, uważny, zaangażowany + kultura osobista Emi i jej zrozumienie potrzeb klienta = masaż skuteczny, Dziękuję :)

Magdalena


To była moja pierwsza wizyta w salonie AMARI i jestem pod bardzo pozytywnym wrażeniem :) Cudowna Emmi wprowadziła moje ciało w stan relaksu, odprężenia i już nie mogę doczekać się kolejnej wizyty :) Standard w tym miejscu jest na najwyższym poziomie, obsługa fantastyczna, warunki wyjątkowe. Zdecydowanie od teraz to moje miejsce numer 1, w którym zamierzam bywać bardzo często. Dziękuję pięknie Emmi, jesteś wyjątkowa i niezastąpiona :) :*

Agnieszka


Masaż był bardzo profesjonalnie wykonany,super odprężenie i relaks. Pełen profesjonalizm , każdemu mogę polecić!!!

Aleksander


Świetny masaż taki jak w Tajlandii, miłe masazystki doskonała muzyka i atmosfera

Kasik


Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Na pewno odwiedzę to miejsce jeszcze nie raz. Gorąco polecam masaż tajski w wykonaniu Pani Kun. Naprawdę warto ;-)

Malgosia


Super, profesjonalnie, domowo i relaksacyjnie:-) Super odskocznia od codzienności.. Będziemy wracać. Dziękujemy i pozdrawiamy

Dorka


Masaz twarzy..... boski relax i opieka😘. Juz patrze w kalendarz za nastepnym terminem

M


Emmi to najlepsza masażystka z jaką miałam do czynienia, masaż olejami w jej wykonaniu dał mi godzinę pełnego relaksu i odprężenia, Dziękuję :)

Małgorzata


Piękne miejsce, doracowane w szczegółach. Bardzo miła obsługa i wspaniała masażystka. Masaż był rewelacyjny - mocny, ale do stopnia dla mnie akceptowalnego (dobry kontakt z masażystką). Pięknie pachnący olejek dopełniał cały rytuał. Stan po masażu- cudowny, czułam się zrelaksowana i lekka.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!REZERWACJA ONLINE
Top